Home Staging

Pomoc pri efektívnejšom predaji Vašej nehnuteľnosti (pomoc aj pre realitných maklérov) ako získať čo najlepšiu ponuku vyzdvihnutím toho najlepšieho čo daný priestor ponúka. Ide tu o odstránenie všetkých negatívnych prvkov, ktoré by potencionálnemu záujemcovi sťažovali predstavu, že by práve tu mohol bývať.

Každý z nás má pri zariadení interiéru snahu prispôsobiť ho vlastným predstavám a docieliť v ňom pre príslušníkov svojej rodiny pocit domova. Usporiada sa nábytok podľa aktuálnej módy a potreby, pridá sa k nim celý rad osobných predmetov, ktorými sa každý z nás rád obklopuje, zvyčajne sa dekoruje na základe vlastného (nie vždy vycibreného) vkusu bez pomoci odborníka. Nie vždy sa však podarí byt zariadiť tak, aby bol harmonicky a štýlovo dostatočne zladený. Človek, ktorý v ňom prežije zopár rokov už stratí o ňom nadhľad.

Základné princípy home staging

Takto zariadený byt, dom, chata, kancelária, obchod sú ako stvorené pre naše potreby a požiadavky, ale nemusia odzrkadľovať očakávania kupujúcich. Klienti musia vidieť priestorové dispozície interiéru, vedieť si predstaviť samých seba v danej nehnuteľnosti. Terénne úpravy, maľby, nové osvetlenie, prenajatý nábytok, zopár črepníkov, to všetko sú prostriedky redizajnu.